demo2

با سلام و احترام به همه کاربران عزیز جدید و قدیمی سایت… بعد از بوجود اومدن مشکلات برای سرور دانلود در آلمان ؛ تصمیم گرفتیم سایت رو از نو طراحی کنیم و با تکنولوژی های بروز و خدمات بهتری نسبت به سایت قبلی ؛ دوباره شروع کنیم. به هرحال اون زمانی که ما سایت قبلی رو طراحی کردیم ؛ استفاده از گوشی های هوشمند و تبلت ها مثل امروز فراگیر نشده بود و ماهم راحتی کاربران کامپیوتری رو مد نظر قرار داده بودیم.

اما مدتی بود که حس میشد عدم سازگاری وبسایت با دستگاه های جدید باعث مشکل برای تعداد زیادی از کاربران شده ؛ برای همین تصمیم گرفتیم تو طراحی جدید سایت رو بصورت کاملا رسپانسیو و سازگار با گوشی های هوشمند و دستگاه های جدید طراحی کنیم.

با این حساب مجبور شدیم برنامه نویسی سایت رو انجام بدیم و قالبش رو طراحی کنیم که همه اینا فرایندهای زمان گیری بود. بعد از اتمام طراحی اولیه ؛ شروع به اضافه کردن مستندها به موازات تکمیل طراحی کردیم.

تا این لحظه حدود ۵۰ مجموعه از ۴۰۰ مجموعه مستند موجود در آرشیو ؛ روی سایت قرار گرفته و به سرعت در حال قرار دادن بقیه مستندها روی سایت هستیم.

برای جلوگیری از سردرگمی کاربران در کار با سایت جدید موقتا دسترسی به سایت رو بستیم؛ اما حالا کار تقریبا به مرحله ای رسیده که کاربران هم بتونن از سایت استفاده کنن و ماهم درکنارشون به تکمیل کار بپردازیم.

بنابراین ؛ سایت تا لحظاتی دیگه در دسترس شما قرار میگیره ؛ فعلا فقط امکان خرید مستندها به صورت تک قسمتی و مجموعه کامل روی دی وی دی و هارد با دو کیفیت مختلف فراهم شده ؛ در صورت برگشتن اطلاعات هارد های روی سرور آلمان ؛ در آینده امکان دانلود مستندها رو هم دوباره فراهم خواهیم کرد.

نظرات خودتون رو با ما در میون بگذارید.  ما در تمام این سالها با حمایت ها و پشتیبانی های شما عزیزان بوده که تونستیم موانع رو از سر راهمون برداریم و ادامه بدیم ؛ پس همچنان کنار ما بمونید و ما رو با حضور خودتون تشویق به رائه بهتر خدمات کنید.

ارادتمند – مهدی بی همتا